Запрошують всіх, хто цікавиться відновленням Сєвєродонецька після Перемоги України!
10 березня 2023 року о 15:00 на платформі Zoom відбудеться публічна дискусія «Відновлення Сєвєродонецька після Перемоги України. Мрії. Плани. Ризики», що організована ГО «Кризовий медіа-центр „Сіверський Донець“.
Незважаючи на те, що наші серця розриваються, коли ми бачимо світлини з окупованого Сєвєродонецька, ми настільки віримо в ЗСУ, що готові вже зараз дискутувати про майбутнє.
Учасники дискусії обговорять питання відновлення міста після війни та проаналізують плани та ризики, які пов'язані з цим процесом. Ми обговоримо ініціативи, які вже започатковані для відновлення Сєвєродонецька та про те, як саме кожен з нас може допомогти у цьому процесі. Долучайтеся до нашої дискусії, висловлюйте свої думки та запитання. Разом ми зможемо допомогти відновити Сєвєродонецьк та знову зробити його кращим місцем для життя.
Зареєстровані учасники напередодні заходу отримають посилання на Zoom-конференцію.