Наступні заняття в рамках Школи відбудуться в онлайн-форматі 8 та 15 лютого 2023 року, з 14:00 до 16:00.

Наступні заняття в рамках Школи відбудуться в онлайн-форматі 8 та 15 лютого 2023 року, з 14:00 до 16:00.

У західному регіоні України в рамках проєкту з розвитку безбар’єрного середовища у сфері туризму продовжуються заняття у Школі Інклюзивності. Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ) у партнерстві з ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в рамках Школи Інклюзивності проводить цикл з 4-х занять з різних питань доступності/безбар’єрності. Заняття відбуваються протягом січня-лютого 2023 року. 

У навчанні беруть участь представники державних органів влади та місцевого самоврядування, туристичної та музейної галузей, екскурсоводи та фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі вузів, громадські об’єднання людей з інвалідністю.

1 лютого відбулося вже друге заняття в рамках Школи Інклюзивності. З інклюзивною/безбар'єрною тематикою в туризмі, музейній справі та суміжних культурологічних областях, ознайомилося понад 140 слухачів з України. 

Наступні заняття в рамках Школи відбудуться в онлайн-форматі 8 та 15 лютого 2023 року, з 14:00 до 16:00. 

Тема третього заняття: «Як забезпечити доступність культурно-туристичних послуг для осіб з інвалідністю та МГН". Запрошені експерти/лектори: 

Ярослав Грибальський, Голова Правління ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю»;

Андрій Мацелюх, виконавчий директор Львівської асоціації розвитку туризму; 

Ірина Горинь, педагог Львівської спеціальної школи Марії Покрови для дітей з порушеннями слуху.

Лекції безкоштовні та проводяться українською мовою. 

Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації до 7 лютого 2023 року, 18:00. 

Посилання для реєстрації та участі: https://forms.gle/TUW5zhYwLK2v6DZT8 Посилання для участі буде надано після реєстрації. 

Школа Інклюзивності організовується Львівською асоціацією розвитку туризму в рамках проєкту «Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст Школи Інклюзивності не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Дата та час події:
15:00
160