​Запрошуємо прийняти участь у першій лекції Школи Інклюзивності

​Запрошуємо прийняти участь у першій лекції Школи Інклюзивності

Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ) у партнерстві з ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в рамках Школи Інклюзивності проводить цикл з 4-х лекцій з різних питань доступності/безбар’єрності. Лекції відбудуться впродовж січня-лютого 2023 року.

До участі запрошуються: представники державних органів влади та місцевого самоврядування, туристичної та музейної галузей, екскурсоводи та фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі вузів, громадські об’єднання людей з інвалідністю.

Перша лекція відбудеться: 25 січня 2023 року, з 14:00 до 16:00.

Тематика: «Забезпечення рівності та інклюзивності культурно-туристичних послуг для людей з інвалідністю».

Запрошені експерти: Ярослав Грибальський — Голова Правління ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю»; Андрій Мацелюх — виконавчий директор Львівської асоціації розвитку туризму; Юрій Дубик — архітектор та реставратор, доцент кафедри реставрації архітектурно-мистецької спадщини Національного університету «Львівська політехніка».
Під час лекцій передбачено надання інформаційно – консультативних послуг на тематику доступності/безбар’єрності.

Формат: онлайн. Місце проведення: ZOOM.
Підключитися до лекції Zoom: https://us06web.zoom.us/j/82974782680...
Ідентифікатор лекції: 829 7478 2680
Код доступу: 922339

Лекція безкоштовна та проводиться українською мовою.
Додаткове посилання на гугл анкету для реєстрації: https://forms.gle/RzCCn8tkEYEN93457

Школа Інклюзивності організовується Львівською асоціацією розвитку туризму в рамках проєкту «Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст Школи інклюзивності не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США

Телефон:
Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011126208615
Дата та час події:
14:00
74