Вебінар «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання», 30 грудня, 15.00-16.30 онлайн

Вебінар «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання», 30 грудня, 15.00-16.30 онлайн

Agency of European innovations / Агенція європейських інновацій и UA NCP Horizon Europe Network запрощують в участі в інформаційному вебінарі «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання», який планується провести 30 грудня, 15.00-16.30 онлайн у форматі ZOOM конференції.

Вебінар може тривати довше у випадку великої кількості запитань від учасників.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:

https://forms.gle/jJnxeZtHFEAJL9nA6

Будемо вдячні, якщо поширите інформацію про подію у соціальних мережах.

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.

Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA
Учасники зможуть ставити питання як у ZOOM сесії, так і у Facebook в ході трансляції. При підготовці заходу будуть також враховані питання, які учасники нададуть при реєстрації.

Мета заходу – надати українським організаціям рекомендації щодо результативної участі у конкурсах 2023-2024 роках, які будуть проводитись європейськими дослідницькими та інноваційними програмами ЄС: Horizon Europe, Digital Europe, COST, Eureka, EU4Health, Life, EIT.

Ці рекомендації сформовані на основі матеріалів проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, який ГО АЄІ виконувала у другій половині 2022 року за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

До початку заходу рекомендуємо переглянути:

• Перелік основних запитань та відповідей щодо участі у програмі Горизонт Європа — https://aei.org.ua/pitannya-ta-vidpovidi-pro-programu.../
• Матеріали проведених заходів проєкту — https://aei.org.ua/category/materialy/

Основний спікер вебінару:

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Формат заходу:

Інформаційна сесія

Іван Кульчицький — представлення ключових аспектів участі у європейських дослідницьких та інноваційних програм та пропозицій ГО АЄІ щодо розвитку співпраці у 2023 році.

Сесія запитань та відповідей – відповіді на типові та нові запитання учасників з ілюстрацією конкретних прикладів та ситуацій.

Очікувана аудиторія вебінару.

Представники українських організацій всіх типів, які зацікавлені в участі у конкурсах європейських дослідницьких та інноваційних програм.

Вебінар проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС” фінансується Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»

#EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether
#EU4UAINNO

Джерело.

Меньше
Дата та час події:
15:00
99