Запрошуємо вас долучитись до розповідей про «Шлях, позначений сіллю».

Запрошуємо вас долучитись до розповідей про «Шлях, позначений сіллю».

Друзі! Ви нам потрібні!


Ми готуємось до знакової події і шукаємо помічників у кожному з регіонів України серед тих, хто дотичний до історії створення проєкту «Шлях, позначений сіллю».

Сподіваємося всі ви встигли адаптуватись на новому місці і налагодити стосунки з місцевою громадою, доповнили її своєю активністю. 

При цьому ви не забули, що собою, своєю діяльністю у регіоні теперішнього перебування презентуєте наше Придінців’я.

Ми запрошуємо вас долучитись до розповідей про «Шлях, позначений сіллю», допомогти нам розказати про Донеччину та Луганщину нашими очима, нашими словами, нашою любов’ю.

У нас зібрано багато матеріалу, який ми незабаром випустимо у вигляді книги, листівок і віртуальних панорам.

Головний захід, у силу певних обставин, ми проведемо у місті Черкаси наприкінці жовтня, але наш «соляний» скарб має розійтися Україною і допомогти всім бажаючим розказати про рідні місця.

Звертаємося з проханням долучитися до нашого поточного проєкту і зробити те, про що ви, можливо, мріяли, чого прагнули і хотіли, але не знали, як знайти правильні слова, яким чином підтверджувати власні думки. Тепер же ми дамо вам для озброєння поліграфічні, фото- та відеоматеріали.

Просимо зголоситися всіх, хто готовий долучитись до комунікаційної мережі «Шлях, позначений сіллю» і розказати в своїй громаді про тепер вже відомі на весь світ міста.

Ваш відгук на це звернення допоможе нам сформувати контактну базу в кожній з областей України.

Умови і послідовність проведення заходів буде обговорено з кожним відповідальним за область окремо.

Наперед дякуємо за вашу небайдужість і готовність співпрацювати.

ПОСИЛАННЯ НА ФОРМУ
https://forms.gle/igbg8Ts4dCXodo396

***
Проєкт «Шлях, позначений сіллю» як основа для діалогу між ВПО та приймаючими громадами» відбувається в рамках реалізації проєкту ZMINA 2.0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст проєкту є виключною відповідальністю ГО «ЦПГА «Крила» не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

252