Конкурс "Підтримаємо стійкість ГО в умовах війни"

Конкурс "Підтримаємо стійкість ГО в умовах війни"

Щоб посилити стійкість та ефективність організацій громадянського суспільства (надалі – ОГС) та медіа, що мають статус громадських організацій, учасниць та учасників ОГС, а також сприяти їхньому розвитку в умовах війни, в межах програми «Стійкість» (надалі – Програма) Фонд Східна Європа оголошує конкурс грантів.

Цю Програму Фонд упроваджує у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM (Equal Rights and Independent Media – Рівні права та незалежні медіа, Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

У межах грантового компоненту Програми заплановано надання грантів для підтримки місцевих ініціатив, спрямованих на посилення ОГС; а також медіа, що мають статус громадських організацій, шляхом оголошення відкритого конкурсу (далі – Конкурс) за трьома напрямами:

  1. Гранти на підтримку ОГС у зв’язку з релокацією з областей, охоплених активними бойовими діями, або в межах цих областей – та забезпечення їхньої життєдіяльності на новому місці (Лот 1).
  2. Гранти на підтримку організацій, що допомагають створити умови для роботи вимушено переміщених осіб, зокрема представників(-ць) ОГС, а також їхньої взаємодії з громадами, що приймають (Лот 2).
  3. Гранти, спрямовані на покращення операційної та організаційної спроможності засобів масової інформації, що мають статус неприбуткових організацій та забезпечення їхньої професійної діяльності (Лот 3).

На цей Конкурс одна організація в межах одного Лоту може подати тільки одну заявку. Власний внесок від грантоотримувача за грантовим компонентом Програми не є обов’язковим.

Гранти не можуть бути видані організаціям, які на момент підписання грантової угоди зареєстровані (мають юридичну адресу) на території, визначеній як тимчасово окупована (у переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють своїх повноважень, а також населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування).

Детали тут.

Дата та час події:
23:00
338