​12 серпня // пʼятниця // 19:00 // DCCC (м. Дніпро)

​12 серпня // пʼятниця // 19:00 // DCCC (м. Дніпро)

TRYZUB від Влада Фісуна — це концептуальний проєкт, який виконується в непоширеній техниці гри з трьох вінілових програвачів та використовує виключно музику українських продюсерів або тих, хто видається на українських лейблах.

Ми з вами почуємо унікальний сет сучасної української музики виданої на вінілі. В додаток до музики ми побачимо тематичний візуальний ряд створений віджеєм Олексієм Рєзовим.

Реєстрація на івент обовʼязкова. Кількість місць обмежена. Посилання на реєстрацію –https://forms.gle/2rzJEGrMJAqMsmePA

Зробити добровільний благодійний внесок.

«Комендантський джаз» — це серія благодійних музичних подій, організованих спільними зусиллями Abstract Beats, Культура Медіальна та Модуль. З квітня ми провели 14 заходів за участі 32 музикантів та понад 2000 відвідувачів. Завдяки цьому вдалося зібрати 300 000 грн на паливо, транспорті машини, розвідувальні дрони та технічне забезпечення для хлопців і дівчат, які зараз в ТрО та ЗСУ.

Проєкт відбувається в рамках реалізації #ZMINA_2_0фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО Мистецьке об’єднання Модуль і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Дата та час події:
18:00
180