Грантова гуманітарна програма «Гуманітарна солідарність», 2 етап

Грантова гуманітарна програма «Гуманітарна солідарність», 2 етап

Грантова гуманітарна програма «Гуманітарна солідарність» реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CAREDeutschlande.V.

У відповідь на гуманітарну кризу, спричинену повномасштабним вторгненням росії на територію України, МФ «Відродження» разом з CARE Deutschland e.V. на початку квітня 2022 року започаткували грантову гуманітарну програму «Гуманітарна солідарність» для організацій громадянського суспільства, волонтерських команд та державних і комунальних установ у сфері охорони здоров’я та соціального захисту. За чотири місяці роботи програми, з квітня по липень, були підтримані 94 громадські ініціативи та 41 заклад для здійснення гуманітарної роботи по всій території України, але в першу чергу в областях, безпосередньо близьких до лінії фронту – Харківській (22 ініціативи), Дніпропетровській (18 ініціатив), Донецькій (15 ініціатив), Запорізькій (8 ініціатив) та Миколаївській (7 ініціатив); близько 300 000 людей, переважно жінок, дітей та представників інших вразливих груп, отримали гуманітарну допомогу.

Більш детально з результатами реалізації першого етапу програми «Гуманітарна солідарність» можна ознайомитися за цим посиланням.

До участі у другому етапі реалізації програми “Гуманітарна солідарність” МФ «Відродження» та CARE Deutschland e.V. запрошуємо громадські об’єднання, які зареєстровані в Україні та працюють у цільових регіонах програми: Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Сумській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській та Закарпатській областях.

195