Круглий стіл в місті Дніпро (офлайн) "Розвиток партнерств у гуманітарному реагуванні"

Круглий стіл в місті Дніпро (офлайн) "Розвиток партнерств у гуманітарному реагуванні"

Шановні представники громадських організацій та волонтери!
За кілька днів після повномасштабного військового вторгнення Росії, що призвело до росту запитів на гуманітарну підтримку від представників різних соціальних груп по всій країні, незліченна кількість міжнародних НУО розпочали діяльність в межах України. Оскільки більшість із них вперше взяли участь у гуманітарній діяльності в Україні, вони були змушені налагодити партнерські стосунки з відомими організаціями, як місцевими, так і міжнародними. Поряд із уже існуючими громадськими організаціями та волонтерськими групами, які спонтанно створювалися в усіх куточках України, місцеві НУО несли основний тягар гуманітарної підтримки в перші дні вторгнення.
Сьогодні Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine спільно із Програмою розвитку ООН / UNDP Ukraine запрошує неурядові організації, що беруть участь у гуманітарному реагуванні, на Круглий стіл, присвячений питанню розвитку довгострокових партнерств та посилення міжнародної підтримки місцевих НУО.
Метою круглого столу є посилення та розвиток кооперації між національними та місцевими НУО та волонтерськими групами та створення передумов для посилення їх потенціалу. Наразі, однією з основних потреб є визначення в межах спільної дискусії стратегії просування так званої «програми локалізації» гуманітарної допомоги шляхом залучення місцевих партнерів, які надають гуманітарну підтримку постраждалому населенню до справедливої співпраці та доступу до міжнародного фінансування шляхом розбудови довгострокових партнерств.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників та представниць НУО, які здійснюють або планують здійснювати діяльність на території м. Дніпро та Дніпропетровській області заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/w7tB8nSH4uMe7eiq9 та чекаємо на зустріч!

Дата та час події:
00:00
67