Відкриття громадського простору від ГО «Фонд розвитку громади» в місті Дружківка

Відкриття громадського простору від ГО «Фонд розвитку громади» в місті Дружківка

Запрошуємо на відкриття громадського простору від ГО «Фонд розвитку громади» 14 грудня 2021 14:00 в місті Дружківка по вул. Космонавтів, 25 (район магазину «Пікнік»)

Діяльність простору буде спрямована, зокрема, на безкоштовну консультаційну допомогу для мешканців Дружківської громади – наприклад, індивідуальні консультації з вирішення юридичних проблем, допомога з комунальних питань, допомога з отримання адміністративних та соціальних послуг, підвищення цифрової грамотності тощо.
Цей простір відкривається:
— для проведення занять та тренінгів з отримання навичок комунікації, трансформації та вирішення конфліктів, а також самодопомоги в кризових ситуаціях;
— для громадян, які бажають отримати безкоштовну консультаційну допомогу з юридичних, соціальних та цифрових питань;
— для організацій і мешканців Дружківки, які мають цікаві ідеї та не мають приміщення для їх реалізації.

ГО «Фонд розвитку громади» працює в регіоні з березня 2012 року.


У Дружківці з листопада 2014 року організація постійно реалізує напрямки своєї діяльності, пов’язані з наданням допомоги ВПО, консультаційною допомогою, проведенням культурних заходів.


Наприклад, за 2020-2021 роки ми надали понад 3000 безкоштовних консультацій різним категоріям громадян Дружківської громади, більшість серед яких – це люди похилого віку та особи, що належать до вразливих категорій населення. Допомога надається в режимі онлайн телефоном або офлайн – до цього часу ми спілкувалися з мешканцями у приміщенні Центральної дитячої бібліотеки ім. О. Купріна.


Окрім вищезазначених, ГО «Фонд розвитку громади» реалізує проєкти на території Донецької та Луганською областей у різних напрямках — благодійність, захист довкілля, культура, просвіта, сприяння взаєморозумінню та врегулювання конфліктів, соціальна допомога і захист прав нечуючих, літніх людей і жінок.

З повагою,

Станіслав Черногор
Голова ГО «Фонд розвитку громади»

Телефон:
Контактна особа – Наталя Токаренко (050) 953 02 55
Дата та час події:
03:00
295