Цифрова демократія та відкрите урядування: досвід отримання гранту ЄС

Цифрова демократія та відкрите урядування: досвід отримання гранту ЄС

Организатор мероприятия: Agency of European innovations / Агенція європейських інноваційУчасть є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:

https://forms.gle/C9QCLBoBDyWYSJYx8

Буде також онлайн трансляція на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Widening Participation and Spreading Excellence actions (https://cutt.ly/MR640a8)

є частиною програм Горизонт 2020 та Горизонт Європа і конкурси цієї підпрограми направлені на розбудову дослідницького та інноваційного потенціалу тих країн, які мають нижчий рівень розвитку ніж середній по Європі (в умовах конкурсів наводиться конкретний перелік таких країн і Україна є в цьому списку). Зазвичай проєкти передбачають різні схеми співпраці організацій із країн з нижчим рівнем розвитку з країнами, які мають вищий рівень розвитку. І кінцева мета таких проєктів — сприяти науково-технічному та інноваційному розвитку слабших країн та їх кращій інтеграції до Європейського дослідницького простору.

Конкурси на реалізації дослідницьких та інноваційних за тематиками цифрова демократія та відкрите урядування оголошуються у програмі Горизонт Європа у кластері 2 “Культура, креативність та інклюзивне суспільство”
(https://cutt.ly/bR66zRM)

Рамкова програма вебінару:

Спікер: Іван Кульчицький, Президент ГО АЄІ, керівник НКП “Інформаційні та комунікаційні технології”.
Буде представлено джерела інформації про конкурси за тематиками цифрова демократія та відкрите урядування, алгоритм пошуку партнерів, процедури подання заявок та реалізації проєктів.

Спікер: Дмитро Хуткий, Науковий співробітник із цифрового урядування, Інститут політичних студій ім. Йохана Шютте, Кафедра ЕРА з е-врядування та цифрових публічних послуг, Університет Тарту, Естонія (https://www.khutkyy.com/)

Здобув ступінь кандидата соціологічних наук в Інституті соціології Національної академії наук України та викладав курси з соціології у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Після цього завершив міжнародні програми в Австрії, Естонії, Італії, Німеччині, Польщі, Сполучених Штатах, Фінляндії та Швеції, вивчаючи форми демократичної участі в умовах сучасних глобальних трендів.

Дмитро представить свій досвід успішної заявки на індивідуальний грант у сфері цифрової демократії та відкритого урядування, а також більш детально представить особливості різних проєктів у цій сфері

Очікувана аудиторія вебінару.
Вебінар буде корисним широкому колу представників інноваційних середовищ: бізнес, стартапи, наука, освіта, громадський сектор, місцеві органи влади і т.п., які зацікавлені отримати актуальну інформації про сучасні проєкти у сфері цифрової демократії та відкритого урядування.

Даний вебінар є частиною серії вебінарів, які ми проводимо в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Джерело: сторінка заходу в Фейсбуці.

93