X Форум розвитку громадянського суспільства. Реєстрація розпочалась.

X Форум розвитку громадянського суспільства. Реєстрація розпочалась.

Незалежність – це ми" – такою є цьогорічна тема X Форум розвитку громадянського суспільства

Ми присвячуємо цю тему 30 річниці відновлення незалежності України. За роки незалежності багато громадських організацій виросли з невеликих ініціатив, які робили перші кроки в активізмі, – до потужних структур, що покращують життя українців, впливають на політику і економіку, адвокатують зміни та спільно з владою напрацьовують нове законодавство.

Ми хочемо відзначити внесок громадянського суспільства у творення та розбудову держави. Саме люди творять зміни та надихають змінюватися інших, а разом — всю країну.

У критичні часи громадські активісти стають захисниками, змінотворцями, виборювачами справедливості та тими, хто спонукає владу робити рішучі кроки.

Ми всі пам’ятаємо особливу роль, яку зіграли організації громадянського суспільства під час Революції Гідності, після неї та у війні з Росією, коли потрібно було рятувати країну. Ми бачимо, як зараз, в час пандемії, громадські організації та благодійні фонди рятують життя українців і підставляють плече державі.
Впродовж тридцяти років сотні громадських організацій у різних куточках країни крок за кроком робили зміни, яких потребували українці і які були необхідні для зміцнення держави.

Відкривайте календар й занотовуйте 30 листопада

Реєстрація вже розпочалась: https://forum.ednannia.ua/

Ми дбаємо за вас та вашу безпеку, тому обов'язковою умовою участі у Форумі є сертифікат про повний курс вакцинації або ПЛР тест зроблений протягом 72 годин до заходу.

_______________________

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Вперше «Форум з організаційного розвитку» відбувся у 2012 році і відтоді щороку кількість учасників та об'єм суспільної уваги до Форуму збільшується. Цьогоріч відбудеться ювілейний 10-й Форум!

Організатором Форуму є ІСАР «Єднання», який щороку запрошує до партнерства у проведенні події велику кількість донорів та партнерів: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Уряд Швеції (Sida), Програму розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Формат Форуму – багато локацій, де одночасно відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, тренінги, «круглі столи» й дебати… Традиційно у ході Форуму відбуваються різні виставки — провайдерів навчальних прослуг, соціальних бізнесів, найкращих практик роботи в громаді.

Джерело: сторінка події у Фейсбуці. 

Телефон:
Долучайтесь в телеграм-чат, де будуть оновлення інформації, щодо форуму https://t.me/csd_forum
98