Зумінар "Гейміфіковані акселераційні програми для залучення молоді: цифри, кейси, інсайти"

Зумінар "Гейміфіковані акселераційні програми для залучення молоді: цифри, кейси, інсайти"

Гейміфікація та ігрова симуляція — ключ до успішного залучення молоді в складні процеси як розвитку громад, так і з досягнення цілей сталого розвитку.

Вважається, що сучасна молодь сидить переважно в гаджетах, її нічого не цікавить і залучити до вирішення складних задач майже неможливо.
На практиці, процес залучення молоді слід будувати на задоволенні її реальних потреб, враховуючи формат, який задовільняє цікавість, змагальність, нові контакти і фан.
Саме про такий підхід ви дізнаєтеся на зумінарі: Гейміфіковані акселераційні програми для залучення молоді: цифри, кейси, інсайти.
На зумінарі ви:
  • Дізнаєтеся як організовувати масштабні гібридні (офлайн+онлайн) освітні заходи для залучення молоді в складні процеси, повязані з розвитком своїх середовищ;
  • Розберетеся за яких умов 97% молодих людей зможуть брати участь в ініціативах, заходах, які пропонують програми міжнародної технічної допомоги та громадські організації, в тому числі, під час карантину;
  • Почуєте надихаючі історії від учасників Summer Youth Acceleration Program, які з нуля змогли опанувати алгоритми дизайну та впровадження локальних ініціатив, які спрямовані на задоволення реальних потреб молоді та місцевих депутатів, які готові підтримувати такі програми у своїх громадах.
Хто проводить?

Зумінар проведуть розробники та учасники пілотної гейміфікованої акселераційної програми для залучення молоді, яка була реалізована командою ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Як взяти участь?

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/FTC7hzbqn3Hbknsq5 (лінк на зум-кімнату надійде зареєстрованим учасникам за годину до початку події).

Дізнайтеся як включати молодь до серйозних процесів, використовуючи інструменти гейміфікації та ігрової симуляції на практичному безкоштовному зумінарі!
Для довідки:
Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Телефон:
Джерело: https://www.facebook.com/events/2743890465911765/?ti=ls
Дата та час події:
15:00
35