конференція «Партисипативний бюджет: як зробити інструмент місцевої демократії дієвим? Досвід громад Донецької, Луганської та Запорізької областей»

конференція «Партисипативний бюджет: як зробити інструмент місцевої демократії дієвим? Досвід громад Донецької, Луганської та Запорізької областей»

7-8 жовтня 2021 року відбудеться конференція «Партисипативний бюджет: як зробити інструмент місцевої демократії дієвим? Досвід громад Донецької, Луганської та Запорізької областей», спів-організована спеціалістами 2 і 3 компонентів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму заходу вкладаю.

Формат заходу – змішаний, з можливістю підключитися онлайн. Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до заходу в онлайн форматі. Будь-ласка, попередньо зареєструйтеся за посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIvde6oqzsoG9LEfsk--wjqf5G8huf91l1o

Після реєстрації ви отримаєте електронного листа із підтвердженням, що містить інформацію про вхід до конференції.

Учасники й учасниці:

представники громад Донецької, Луганської, Запорізької областей – активні співорганізатори та учасники втілення партисипативних бюджетів у місцевих громадах, – представники ініціативних груп, громадських організацій, відповідальні працівники органів місцевої влади та самоврядування, представники Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості;

представники громад, що розташовані вздовж «лінії зіткнення», зі статусом військово-цивільних адміністрацій;

представники Донецької, Луганської та Запорізької обласних державних адміністрацій;

представники регіональних відділів та секторів Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

представники та експерти Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Завдання:

узагальнення найкращих практик, аналіз викликів, обмін думками та поширення досвіду втілення механізму партисипативного бюджетування як дієвого інструменти локальної демократії у громадах Луганської, Донецької та Запорізької областей;

обговорення можливостей упровадження бюджету участі у громадах зі статусом військово-цивільних адміністрацій;

обговорення можливостей, викликів та перспектив упровадження різних форматів (обласний, шкільний, екологічний тощо) партисипативних бюджетів.

Телефон:
tetiana.syla@undp.org
Дата та час події:
09:00
35