Онлайн експертна майстерня: «Стратегічне планування розвитку організацій»

Онлайн експертна майстерня:  «Стратегічне планування розвитку організацій»

Цу оголошення про набір групи на онлайн експертну майстерню «Стратегічне планування розвитку організацій» для членів та членкинь партнерських мереж громадських діячів, що співпрацюють з Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за напрямком соціальної єдності.

Майстерня відбудеться 4 жовтня 2021 року в форматі Zoom-конференції та її проведе Олена Козлюк, експертка, що має 15 річний досвід у сфері стратегічного планування, спеціалізацію з розробки та впровадження документів стратегічного характеру на місцевому рівні. За її експертної підтримки розроблено 2 обласні стратегії, 3 районні, 3 міст/ОТГ та більше 15 стратегії, цільових програм та концепцій за окремими галузевими напрямками, у тому числі Концепція позиціонування Луганської області «Луганщина. МОЯ». Олена має досвід роботи в великих проектах міжнародної технічної допомоги: ТACIS, UNDP, GIZ/GFA, DESPRO, World Bank та досвід співпраці з громадськістю та органами влади Луганщини, Донеччини, Харківщини, Чернігівщини, Дніпропетровщини, Вінниччини, Полтавщини, Сумщини, Івано-Франківщини та Автономної Республіки Крим. Вона розповість також про досвід співпраці щодо стратегії доступного середовища м. Чугуїв (Харківщина, UNDP) та про особливості портфоліо вдалих процесів організації стратегічного планування на рівня громад (Новоайдарська та ін.).

Мета майстерні – підвищити професійний рівень членів партнерських мереж громадських діячів в питання стратегічного планування власних організацій, закладів та громад.

Програма майстерні включатиме наступні питання: передумови розробки стратегій, відмінність документів стратегічного характеру для різних секторів; визначення стратегічної рамки та сфер стратегічного втручання; формалізація корпоративних цінностей організації; основні етапи розробки та компоненти; приклади документів стратегічного характеру, розроблених для різних секторів, рекомендації для розробки стратегічних документів для організацій неурядового сектору.

Для участі в майстерні претенденти у термін до 17:00 3жовтня2021року мають заповнити анкету за посиланням (https://forms.gle/UnswHRuduct68q9eA ).

Програма та посилання на Zoom-конференцію будуть надіслано відібраним кандидатам.

Під час поданих заявок буде враховуватись вагомість обґрунтування зацікавленості, перспективність як представників громад з урахуванням партнерства з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за напрямком соціальної єдності.

На майстерню рекомендовано податися для підвищення власних компетенцій інклюзивним громадським радникам, амбасадорам миру, представникам неприбуткових організацій, що планують/співпрацюють з робочими групами, координаційними радами, комітетами доступності, іншими організаційними структурами та утвореннями при органах влади.

Телефон:
Заповнити анкету за посиланням : https://forms.gle/UnswHRuduct68q9eA
Дата та час події:
16:00
22