MRPL OpenAir IT Festival

MRPL OpenAir IT Festival

Организаторы мероприятия: Beetroot Hub, Beetroot Academy


Театральний сквер, м. Маріуполь.Організовуємо перший масштабний IT-фестиваль в Маріуполі — OpenAir IT Festival.
Для мешканців Маріуполя, його гостей та усіх, хто цікавиться IT-сферою 19 вересня відбудеться перший IT-фестиваль у центрі міста, біля Драмтеатру. 
Це можливість познайомитися з IT-компаніями донецького регіону, дізнатися про популярні професії в галузі, обрати навчання або знайти роботу.
Захід відбудеться в рамках MRPL IT Weekend як і всеукраїнська конференція MRPL IT Conference, яка стартує за день до фестивалю — 18 вересня.
ФЕСТИВАЛЬ БЕЗКОШТОВНИЙ ТА БЕЗ РЕЄСТРАЦ
Що буде на фестивалі:
  • експозона провідних IT-компаній регіону — познайомишся з представниками технологічного сектору. Є вірогідність отримати job offer одразу після фестивалю;
  • профорієнтаційна зона — дізнаєшся про IT-професії, програми стажування, курси та інші можливості отримати якісну IT-освіту;
  • воркшопи — спробуєш себе в різних ІТ-галузях, щоб зрозуміти, що подобається найбільше;
  • виступи експертів IT-галузі — зрозумієш, з чого почати професійний шлях та який обрати напрям. Візьмеш участь у дискусіях щодо трендів та актуальних проблем в індустрії.
Ввечері на тебе чекає вечірка в домашній та веселій атмосфері Beetroot. Музика, танці, знайомства, розмови та обмін досвідом з однодумцями у місті біля берега Азовського моря. 
Хіба не краса!
Дата та час події:
10:00
28