Запрошуємо молодь до участі в Молодіжній школі “Молодь проти домашнього насилля” 29 серпня - 1 вересня 2021 року

Запрошуємо молодь до участі в Молодіжній школі “Молодь проти домашнього насилля” 29 серпня - 1 вересня 2021 року

Запрошуємо до участі в молодіжній школі “Молодь проти домашнього насилля”, що відбудеться в м. Києві з 29 серпня по 1 вересня 2021 року.

Трохи про школу: поговоримо про причини, наслідки та шляхи попередження домашнього насилля; цінності прав людини, формуванням культури прав людини.
До участі запрошуємо молодь віком від 18 до 25 років, що мають зацікавленість до теми та готові розповсюджувати отримані знання серед друзів та однолітків. Перевага буде надаватись учасникам та учасницям з Донецької, Луганської, Запорізької, Житомирської областей.
Швиденько заповнюємо форму https://forms.gle/DFpDKuwBx2A4ujnr6 ( можна до 22 серпня) Всіх, кого запросимо повідомимо електронною поштою до 23 серпня 2021 року.
Гарні новини: організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у школі: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідних матеріалів.
Де зустрічаємось: захід буде проходити Етнографічному комплексі «Українське село» http://www.etno-selo.com.ua/index.php?lang=ua
Школа є частиною проекту «Молодь проти насилля», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Донець за адресою debate@cent.dn.ua
Дата та час події:
00:00
42