Український культурний фонд та студія FFFACE.ME запускає фотопроєкт до 30-річчя Незалежності

Український культурний фонд та студія FFFACE.ME запускає фотопроєкт до 30-річчя Незалежності

Український культурний фонд спільно з студією FFFACE.ME запустили Instagram-фотопроєкт “Культурні кольори України” та анонсували виставку найкращих робіт у Kooperativ. Фотопроєкт має на меті показати розмаїття української культури, національної спадщини України та її туристичну привабливість України.

Долучитися до фотопроєкту може будь-хто, для цього потрібно опублікувати сторіз з фото свого міста через Instagram-фільтр «Культурні кольори України» (посилання) та відміткою профілю УКФ.

Віжуал фільтра:

Instagram-маска нагадує власні базові фільтри Instagram, але тепер замість режимів Oslo, New York, Paris та Los Angeles, користувачі зможуть зробити сторіз із фільтрами “Київ”, “Львів”,“Харків”, “Одеса” та іншими містами України.

За словами організаторів, фотопроєкт “Культурні кольори України” присвячений створенню сучасного туристичного образу Незалежної України .

Конкурс триватиме з 09 серпня по 13 серпня (13:00)

Що потрібно для участі?

Фільтр можна знайти на інстаграм сторінці Українського культурного фонду або за посиланням: https://www.instagram.com/ar/196913878989412

Як проходитиме виставка ?

Серед усіх учасників конкурсу журі УКФ обере найкращі роботи, які будуть надруковані і представлені на виставці, яка триватиме з 20 по 27 серпня в Kooperativ. 27 серпня відбудеться урочисте закриття виставки, на якому автор найкращої роботи, за версією FFFACE.ME, отримує фотоапарат Instax для моментальних фото. Відвідати виставку зможуть усі охочі.

Інструкція учасника.

Владислав Берковський, виконавчий директор Українського культурного фонду

….

Дмитро Корнілов, співзасновник та CEO FFFACE.ME:

«Ця діяльність збігається з місією нашої студії – допомагати молодим креаторам проявляти себе, а також зміцнювати культурний і технологічний імідж України. Україна відома своїми фотографами, водночас більшість нових імен залишаються в тіні через високий рівень інформаційного шуму. Перетворивши публікацію в сторі в повноцінну виставкову роботу ми допоможемо виділитися найактивнішим представникам нової хвилі, а заодно і наповнити інфополе реальними фотографіями українських міст, а не звичним Хрещатиком з каштанами»

Український культурний фонд ‒ Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.(https://ucf.in.ua)

FFFACE.ME – українська агенція, що створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проєкти з доповненою реальністю для клієнтів із Східної та Західної Європи, Північної Америки та Центральної Азії.

78