12 СЕРПНЯ - воркшоп “РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА ТА ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ”

12 СЕРПНЯ - воркшоп “РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА ТА ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ” 0

Шановні колеги та колежанки!

Запрошуємо вас на ворк-шоп для журналістської спільноти та громадськості Луганської області «Розвиток суспільства та гендерна рівність”.

Захід відбатиметься в межах проєкту «НГО та медіа: новий формат співпраці», в ході якого передбачена підготовка інформаційних матеріалів журналістами для місцевих новинних інтернет-ресурсів. Для кращого висвітлення цих тем, а також встановлення більш тісних відносин ЗМІ та ГО, організатори запрошємо взяти участь активістів/ок громадських організацій.

Захід відбудеться 12 серпня онлайн з допомогою платформи ZOOM. Початок о 11.00.

Для участі у проєкті необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1X9KKfDYZSAHGuBEpGG2tr5tVDPc7lc-41uui744MuHY/

Ведуча ворк-шопу: Анна Мягких, Юристка, кандидат юридичних наук, тренерка, голова ГО “Гендерний клуб Дніпро”, сертифікована тренерка з медіаграмотності, сексуально орієнтації та гендерної ідентичності, сексуальної освіти молоді.

Для довідки:

Проєкт «НГО та медіа: новий формат співпраці» реалізується ГО «Медіапростір Україна» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Телефон:
+380509629086
Дата та час події:
18:40
61