5 СЕРПНЯ О 14.00 - ВОРК-ШОП “ІНКЛЮЗИВНЕ СУСПІЛЬСТВО. ЛУГАНЩИНА”

5 СЕРПНЯ О 14.00 - ВОРК-ШОП “ІНКЛЮЗИВНЕ СУСПІЛЬСТВО. ЛУГАНЩИНА”

Шановні колеги та колежанки!

Запрошуємо вас на ворк-шоп для журналістської спільноти та громадськості Луганської області в рамках реалізації проєкту «НГО та МЕДІА: новий формат співпраці», присвячений інклюзивному суспільству.

В ході проєкту «НГО та медіа: новий формат співпраці» передбачена підготовка інформаційних матеріалів журналістами для місцевих новинних інтернет-ресурсів про громадську діяльність за напрямом покращення громадської безпеки, висвітлення життя вразливих груп населення та можливості допомоги їм.

Для кращого висвітлення цих тем, а також встановлення більш тісних відносин ЗМІ та ГО, запрошуємо взяти участь активістів організацій, які працюють в напрямку інклюзії.

Тема ворк-шопу “Інклюзивне суспільство” (інклюзія в наших громадах, інклюзивна освіта, інклюзивне суспільство, взаємодія ГО та ЗМІ).

В заході беруть участь:

— Ганна Борова, радник з питань соціальної єдності та примирення ПРООН

— Андрій Жидков, радник громадської ради радників Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Захід відбудеться на базі платформи ZOOM у четверг, 5 серпня 2021 року, о 14.00.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1X9KKfDYZSAHGuBEpGG2tr5tVDPc7lc-41uui744MuHY/

Проєкт «НГО та медіа: новий формат співпраці» реалізується ГО «Медіапростір Україна» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Телефон:
+380509629086
37