Changing nature of work: “Як зробити інклюзивною роботу у цифровому світі?”

Changing nature of work: “Як зробити інклюзивною роботу у цифровому світі?”

Більшість сучасних професій та й власне пошук роботи нині пов'язані з інтернетом та передбачають роботу за комп'ютером. Через недосконалість технологій та непродуманий дизайн багато охочих працювати в цифровій галузі не мають такої можливості й зазнають дискримінації.

Ми, партнери екосистеми Імпакт.юа, спільно з авторами курсу "Інклюзивний дизайн" на платформі Projector — Славою Шестопаловим, Євгенієм Шикірявим та авторкою курсу з дизайну Валеріею Паніною, за підтримки Мінцифри, організовуємо мітап-обговорення: “Як зробити інклюзивною роботу у цифровому світі?”
Мета — показати важливість цифрової доступності у процесі пошуку роботи, навчання та комунікацій людям з повним або частковим порушенням зору.
Захід присвячено темі інклюзивності та підтримує 8-му ціль сталого розвитку і є продовженням нашого спільного дослідницького проєкту щодо зайнятості в Україні. Більше про проєкт: https://www.notion.so/.../Changing-Nature-of-Work-Ukraine...
Тож запрошуємо всіх 10-го серпня о 17:00 на онлайн-мітап в Zoom, що відбудеться у форматі воркшоп!
Що буде на зустрічі?
— Мінілекція про цифрову доступність.
— Інтерактивна мінілекція від незрячої людини Руслана Іськова про те, як незрячі люди користуються інтернетом і які професії бувають у незрячих людей.
— Перерва.
— Практична робота в групах: фасилітовані сесії тестування популярних сервісів із пошуку роботи, для навчання та коммунікацій, з незрячими користувачами.
— Підбиття підсумків.
Кому буде цікаво:
— представникам бізнесів і платформ для пошуку робот, навчальним платформам і платформам для комунікацій (HR, Employer Brand Manager);
— представникам державних органів та центрів зайнятості;
— людям з інвалідністю, особливо людям з повним або частковим порушенням зору;
— громадським діячам та лідерам спільнот, які працюють над реалізацією восьмої цілі сталого розвитку ООН.
Як зареєструватися: https://forms.gle/BF9WwJcWK1TshiWf9
Буде переклад жестовою мовою!
Участь: безкоштовна.
Захід відбувається за підтримки ПРООН в Україні у межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Підтримки DIA)».
274