Запрошення до участі в програмі у партнерстві з ACTED

Запрошення до участі в програмі у партнерстві з ACTED

Французька гуманітарна організація ACTED запрошує жіночі громадські організації Маріуполя та приазовських районів Донецької області до участі в програмі «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок на Донбасі».

Програма направлена на підтримку економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості та підприємництва, відновлення та створення нових джерел доходу.

Програму реалізує ACTED за підтримки Global Affairs Canada.

Розмір гранту: до 40 000 CAD (канадських доларів)

Територія: місто Маріуполь та населенні пункти приазовського регіону Донецької області (Волноваський, Мангушський, Нікольський райони).

В рамках програми в 2021-2022 роках ACTED планує надати фінансову підтримку обраній місцевій жіночій громадській організації з метою формування на її базі бізнес консультаційного центру для надання інформаційної та консультаційної підтримки жінкам, що шукають професійного та економічного розвитку, а саме – створення ресурсного центру, проведення тренінгів, семінарів, надання консультацій з питань ведення бізнесу, фінансового планування, комп’ютерної грамотності, лідерства, гендерних, та інших питань, які посилять конкурентоспроможність жінки при пошуку роботи, а також є актуальними для започаткування та розвитку бізнесу.

Фінансова підтримка передбачає покриття наступних витрат обраної організації на реалізацію запропонованих активностей:

1) кадрові ресурси (менеджер проекту, бухгалтер);

2) тренери/спеціалісти/консультанти;

3) експлуатаційні витрати (комунальні послуги, інтернет, мобільний зв’язок);

4) устаткування (комп’ютери, принтер та ін.);

5) витратні матеріали (канцелярія);

6) матеріали для проведення тренінгів ті інші витрати.

Загальні вимоги щодо розподілення витрат передбачають, що програмні витрати повинні складати не менше 75% загального бюджету, адміністративні витрати – не більше 25% загального бюджету, витрати на кадрові ресурси – не більше 25% загального бюджету. Деталі за посиланням.

88