ПУБЛІЧНІ ДЕБАТИ «ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ЗІ СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ В УКРАЇНІ»

ПУБЛІЧНІ ДЕБАТИ «ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ЗІ СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ В УКРАЇНІ»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує до участі у публічних дебатах «Популяризація Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні» що відбудеться 12–14 липня 2021 року.

Формат роботи: змішаний: офлайн на відкритих вуличних локаціях в містах, де будуть знаходитися дебатні команди Луганської (Сєвєродонецьк) та Донецької (Костянтинівка, Слов’янськ) областей із забезпеченням прямих онлайн-трансляцій для основних суддівських студій з м. Святогірськ.

Метою регіональних турнірів є підвищення рівня аргументації та комунікації, удосконалення навичок публічного виступу та застосування на практиці методу неконфліктного спілкування.

Публічні дебати будуть проходити за формою парламентських дебатів британського формату. Цей формат було обрано тому, що він дозволяє вислухати думку кожного гравця, та доводить, що кожна думка та ідея мають право на існування, а також передбачає розроблення плану дій по вирішенню конкретної проблеми.

Парламентські дебати – це регламентоване змагання пояснень, гумору та риторичних навичок в умовному будинку парламенту. Чотири команди, два уряди та дві опозиції, складаються із двох дебатерів кожна та розглядають тему, запропоновану в парламенті. Під час кожного раунду пропонується нова тема для обговорення. Процес дебатів ведеться спікером парламенту, який також виконує обов’язки судді. У парламентських дебатах робиться акцент на швидкому мисленні, логічній аргументації та аналізі та риторичних здібностях.

Усі учасники отримають сертифікати, що засвідчують їх участь. Переможці отримають дипломи за перше та друге місця. Кращі спікери також отримають дипломи.

Переможці регіональних дебатів 12 липня будуть запрошені до участі в фіналі 13 та 14 липня. До участі буде запрошено чотири команди у складі, що отримали перемогу в регіональних локаціях.

Передбачається, що в процесі публічних дебатів учасники вестимуть відкриту дискусію з експертами: журналістами, громадськими діячами та представниками влади.

Переможців буде нагороджено кубком від Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Для того, щоб взяти участь необхідно до 10 липня заповнити анкету, яка розрахована на одну супроводжуючу особу та двох членів команди за посиланням: https://forms.gle/wDQhnQdhhJtFwBFE6

Організатори забезпечать необхідними матеріалами, харчуванням та відшкодують вартість дорожніх витрат.

Захід проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Дата та час події:
10:00
48