Тренінг «Внутрішні політики і процедури в ОГС»

Тренінг «Внутрішні політики і процедури в ОГС»

13 липня 2021 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у межах проєкту «Громадськість за демократизацію» проведе тренінг «Внутрішні політики і процедури в ОГС».

Основні теми:
Здійснення закупівель товарів і послуг і ваучеризація (конкурсний відбір (тендер), запит цінових пропозицій, закупівля в одного учасника, закупівля в постачальника, який внесений до Реєстру регулярних постачальників, перелік необхідних і чітко аргументованих винятків до правил закупівель).
Облік робочого часу, відрядження і відпустки в проєктах (особливості використання й узгодження із донором (відповідність його вимогам).
Конфіденційність в ОГС (види конфіденційної інформації, заборона її розкриття і збереження конфіденційності).
Уникнення конфлікту інтересів та запобігання шахрайству (потенційний або існуючий конфлікт інтересів, запобігання шахрайству в ОГС, процедури управлінням конфліктом інтересів та відповідальність).
Коли? 13 липня 2021 р., 12:00 — 14:00 (14.30)
Де? Онлайн, платформа Zoom
Посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам.
Наш тренер: Костянтин Михайличенко, грантовий менеджер Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
_
Тренінг відбувається в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».
Дата та час події:
12:00
82