Громадські обговорення Плану заходів Нацстратегії безбар'єрності

Громадські обговорення Плану заходів Нацстратегії безбар'єрності
Продовжуємо робити Україну безбар’єрною!
У квітні 2021 року Кабінет Міністрів прийняв Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні, що розроблялася за ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні». Стратегія націлена усунути бар’єри та перепони у різних сферах життя, посилити можливості та забезпечити рівні права для всіх українців. З текстом стратегії можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3vscwuM.
У травні Мінрегіон разом з іншими міністерствами розпочав розроблення Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Стратегії. Проєкт плану заходів буде доступний 22 червня, про що буде повідомлено учасників обговорень окремо.
Запрошуємо всіх охочих представників громадських, благодійних організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, а також українських та міжнародних експертів, фахівців аналітичних центрів і інших організацій громадянського суспільства, які зацікавлені в адвокації змін, що стосуються безбар’єрності в Україні, до участі у громадських обговореннях проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
Обговорення відбудуться:
25 червня
10:30 — 11:30 — Фізична безбар’єрність.
11:45 — 12:45 — Суспільна і громадянська безбар’єрність.
29 червня
10:30 — 11:30 — Освітня безбар’єрність.
11:45 — 12:45 — Економічна безбар’єрність.
30 червня
10:30 — 11:30 — Інформаційна безбар’єрність.
11:45 — 12:45 — Цифрова безбар’єрність.
Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши форму: https://forms.gle/Ba61yArfXexpeeje6.
Громадські обговорення відбуваються у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та ГО «Безбар'єрність» у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Розробка плану заходів здійснюється за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.
Дата та час події:
10:30
23