У Дружківці відбудеться «Міський пікнік»

У Дружківці відбудеться «Міський пікнік»

У Дружківці відбудеться «Міський пікнік». Містян запрошують у сквер «Дитячий» 27 червня з 16 до 23 години. Під час пікніка працюватимуть різні локації: «Громадська безпека», «Мережа Амбасадорів миру», а також відвідувачі зможуть долучитися до майстер-класу зі створення картини у техніці флюїд арт та послухати місцеві музичні гурти.

Зображення

«Міський пікнік» у Дружківці відбуватиметься вже вдруге. Вперше такий захід влаштували у 2019 році. Торік через карантинні обмеження пікнік не проходив. Цьогоріч запланували роботу різних локацій. Серед них – «Громадська безпека», де місцеві рятувальники навчатимуть як дорослих, так і дітей діяти в екстремальних умовах. Представниці Амбасадорів миру розкажуть, як 4 роки працює їхня мережа на Донеччині та Луганщині, а також розкажуть про ненасильницьке спілкування. Крім цього, під час «Міського пікніка» діятиме фотовиставка «Дружківка очима молоді». Також організують дискусійну панель, під час якої презентують результати дослідження публічних просторів міста та перспективи їхнього розвитку очима містян, зокрема і скверу «Дитячий».

«Сквер «Дитячий» нині покинутий і його не використовують люди. Питання: чому? Імовірніше тому, що немає атракціонів, які були порізані за часів перебудови. Крім лавок, на яких можна просто посидіти, тут немає якихось інтерактивних локацій. Цей пікнік буде проходити у рамках проєкту «Від участі до дії», який направлений на створення документу, який у майбутньому допомагатиме створювати та оновлювати громадські простори: парки, сквери, прибудинкові території», – розповів голова ГО «Нова Дружківка» Сергій Пронкін.

До «Міського пікніка» частину скверу облаштують. Захід закінчиться показом фільму просто неба. Організаторами «Міського пікніка» є ГО «Нова Дружківка» спільно з партнерами ГО «Твій формат» та «Україна можливостей», а також представницями Амбасадорів миру UN RPP.

Захід відбудеться за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Дата та час події:
16:00
22