Конкурс малих грантів «Практичні рішення для довкілля в Донецькій і Луганській областях»

Конкурс малих грантів «Практичні рішення для довкілля в Донецькій і Луганській областях» в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU). Максимальний розмір фінансування одного проєкту: 120 000 гривень. Останній термін подання проєктних пропозицій20 липня 2021 року (15:00 за київським часом).

Мета конкурсу – підтримати розвиток ідей місцевих громадських організацій, спрямованих на подолання довкіллєвих проблем на підконтрольних уряду Україні територіях Донбасу.

Учасники конкурсу – організації громадянського суспільства, зареєстровані на підконтрольних уряду України територіях Луганської і Донецької областей, які опікуються питаннями захисту довкілля Донбасу. Перевага надаватиметься організаціям, які здійснюють значну частину своєї діяльності, спрямованої на захист довкілля, на рівні малих міст і територіальних громад зазначених областей.

Які види діяльності можуть бути включені до плану реалізації проєкту:

  • Заходи для ідентифікації екологічних проблем на місцевому рівні із залученням різних сторін, заінтересованих у вирішенні цих проблем.
  • Аналіз обраної проблеми довкілля або діагностика стану місцевих природних об‘єктів, які викликають занепокоєння громади, із напрацюванням пропозицій щодо шляхів вирішення проблеми та можливостей для об‘єднання інтересів громади.
  • Моніторинг виконання місцевих екологічних програм із напрацюванням відповідних рекомендацій.
  • Різноформатні адвокаційні акції, спрямовані на захист довкілля.
  • Аналіз взаємозалежності таких складових: екологічні проблеми – економічний стан громади – безпекові питання (із напрацюванням висновків і рекомендацій).
  • Комунікаційні заходи, які супроводжують проєкт і базуються на матеріалах власної діяльності, дослідженнях та спостереженнях, спрямованих на захист довкілля.
  • Інша діяльність, важлива для вирішення місцевих проблем довкілля.

Вітатиметься залучення до проєктної діяльності інших місцевих партнерських організацій, у разі потреби.

Тривалість проєкту: загальна тривалість – орієнтовно 6 місяців від початку дії грантової угоди.

Детально за посиланням.

37