Національна конференція “Погляд у майбутнє: Інтеграція ВПО в Україні – Виклики та перспективи державної системи моніторингу інтеграції ВПО”

22 червня запрошуються зацікавлені на конференцію “Погляд у майбутнє: Інтеграція ВПО в Україні – Виклики та перспективи державної системи моніторингу інтеграції ВПО”, співорганізовану Данською радою у справах біженців – Данською групою з розмінування в Україні та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Будуть презентуватися результати:

  • кабінетного дослідження «Кращі міжнародні практики щодо вимірювання критеріїв та індикаторів інтеграції ВПО»;
  • консультативних зустрічей з ВПО, представниками вразливих приймаючих громад та ключовими стейкхолдерами в Україні щодо критеріїв та індикаторів інтеграції.

Представники DRC-DDG та Мінреінтеграції також представлять рекомендації та обговорять перспективи впровадження державного моніторингу інтеграції ВПО з національними та міжнародними державними та недержавними акторами.

Робочі мови конференції: українська та англійська з синхронним перекладом.

Конференція відбудеться в рамках проєкту «Ініціатива підтримки інтеграції ВПО в Україні», який став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку.

Ви можете зареєструватися на конференцію за наступним посиланням:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_1ab6SX7wRiWmnL9cMGLYSA

Ви отримаєте посилання на кімнату вебінару, щойно ваша реєстрація буде підтверджена.

Дата та час події:
10:00
38