Грантові конкурси за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру

ІСАР Єднання за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошує новий цикл грантових конкурсів, що спрямовані на вирішення питань відновлення та розбудови миру в районах, які безпосередньо та опосередковано постраждали від збройного конфлікту. Фінансування в межах конкурсу грантів надано за підтримки Європейського Союзу.

Грантові конкурси об’єднує спільна мета — реагування та пом’якшення причин і наслідків збройного конфлікту. Кожен конкурс має своє тематичне спрямування, а також територію цільових громад, де буде реалізовуватися проєктна діяльність.

1. «Активізація громадських організацій, діяльність яких спрямована на дітей з інвалідністю, дітей з розладами аутистичного спектру у громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей».

ВАЖЛИВО! Проєкти мають бути реалізовані в громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей, підконтрольних уряду України)!

Цілі проєктів мають бути спрямовані на:

  • Підвищення інституційного та організаційного рівня розвитку громадських організацій, діяльність яких спрямована для дітей з інвалідністю та з аутизмом.
  • Створення батьківських майстерень для навчання дітей з інвалідністю, дітей з аутизмом.
  • Підвищення обізнаності з питань аутизму в локальних громадах. Створення інформаційних ресурсів.
  • Зміцнення сімейних стосунків у родинах дітей з інвалідністю.

Завантажте запрошення тут.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій до 3 червня2021 включно.

Докладно за посиланням.


31