Набір на участь в мобільних діалогових майданчиках: «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України»

Мобільні діалогові майданчики зорганізуються за підтримки членів Консультативної ради з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей, що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру на місцях вуличних локацій:

  • 12 травням. Краматорськ;
  • 14 травням. Костянтинівка;
  • 16 травняСєвєродонецьк.

На кожній локації будуть працювати по 5 дискусійних майданчиків, під час яких пройдуть воркшопи у форматі «мозкових штурмів», де шляхом діалогу та обговорення кращих практик та новітніх інструментів, що народилися у громадськості в межах співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру в сферах: трансформації конфліктів, культури миру та інклюзії для розбудови ефективної та сучасної молодіжної, освітньої та культурної миротворчих політик, підготувати щонайменше 10 команд з числа учасників та учасниць заходу (молодь та супроводжуючі дорослі), які б в подальшому втілили напрацьовані ідеї в життя своїх громад.

Діалогові майданчики присвячено тематичним міжнародним дням травня, а саме:

15 травня – Міжнародному Дню сім’ї;

16 травня – Міжнародному Дню співіснування;

17 травня – Всесвітньому дню електрозв’язку та інформаційного суспільства;

21 травня – Всесвітньому дню культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку.

Очікується, що кожний дискусійний майданчик зможе прийняти для роботи групи до 12 осіб, тому число місць для участі обмежена. Реєстрація триватиме до 10 травня до 14.00 за формою посилання:https://forms.gle/ypHobWdBHx68Uwme6, після чого відібраним учасникам буде надіслана детальна програма. Перевага надаватиметься кандидатам з активною громадянською позицією, готових втілювати в подальшому в життя кращі практики заходу у своїх громадах та сформує команди з числа молоді, у тому числі учнівської молоді (старших класів та тих, хто навчається в університетах та супроводжуючих дорослих) за тематиками роботи дискусійних майданчиків:

  • «Миротворчі процеси та інклюзія в просвітницькій та освітній діяльності. Кращі практики – ГІСМАОРК, Амбасадори миру, інклюзивні громадські радники тощо»
  • «Просторове, креативне, нестереотипне мислення. Роль громадського активізму, STE(A)M освіти (A-art), гейміфікації в цих процесах та переваги інноваційних технологій для освітнього процесу та майбутньої молоді».
  • «Культура миробудування. Чи стосується ця тема культурного життя Донеччини та Луганщини та як це можна використовувати в розбудові толерантного суспільства».

За підсумками роботи майданчиків, планується сформувати щонайменше 10 проєктних команд з числа учасників заходу – молодіжних лідерів та громадських діячів, представників влади задля подальшої участі в спеціальному літньому таборі для подальшої розробки і детального опрацювання конкретних проєктів за відповідною тематикою, та для подальшого їх впровадження в життя.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відповідальної спеціалістки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, пані Ганни Борової anna.borovaya@undp.org.

Організатор заходу: Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Дата та час події:
09:00
102