Міжнародний день дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях та розмова про те, як дівчата можуть реалізуватися в цій сфері.

Запрошуємо вас 22 квітня в Міжнародний день дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях послухати розмову про те як дівчата можуть реалізуватися в цій сфері.

Наші спікерки Аня Білохвіст (12 років, активна учасниця геймер-ком'юніті, дослідниця можливостей гейміфікації освіти) та Ксенія Гоцко-Ємшина (фасилітаторка та тренерка освітніх програм) розкажуть про свій досвід в ІКТ, можливості для дівчат та сучасні світові тенденції.
Для кого ця розмова:
— якщо Ви навчаєтесь в школі, цікавитеся сучасними технологіями (комп'ютерами, планшетами, смартфонами тощо) — ця розмова підкаже Вам, куди можна рухатися у своїх захопленнях, які професії можна обирати і про який шлях мріяти.
— якщо Ви вважаєте, що сучасні технології це не про Вас, то тим більше ми запрошуємо Вас приєднатися до розмови — Ви будете здивовані тим, наскільки широкі можливості відкриваються для людей в сучасному світі, а комп'ютери наразі всюди.
Розмову організовує проєкт «Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Подія відкрита на сторінці тут:
Дата та час події:
00:00
21