Конференція “День дівчат в ІКТ”

На честь Міжнародного дня дівчат в ІКТ, 22 квітня CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, та її ініціатива #ДівчатаSTEM проведуть онлайн конференцію “День дівчат в ІКТ”. Захід пройде у рамках проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції. Партнером заходу є національний проєкт «Дія.Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України.

Інформаційні партнери: Студвей, Всеосвіта, bit.ua, Гендер в деталях, Wtech, Асоціація «IT Ukraine».
Сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) продовжує стрімко розвиватися та відкриває для дівчат і жінок нові можливості професійного розвитку, однак гендерний дисбаланс у сфері ІКТ все ще продовжує зберігатися. Згідно даних Євростату за 2019 рік жінки складають лише 17,9% співробітниць сфери ІКТ у країнах ЄС. Однак ситуація в Україні не є кращою, адже згідно міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 лише 3% опитаних дівчат в Україні хочуть працювати в сферах, пов'язаних з ІКТ.
В рамках заходу учасників_ць очікує 10 годин надихаючих історій, інтерактивний воркшоп, дискусії з ІКТ експертками провідних українських та міжнародних компаній, цінні поради про старт кар'єри, розвиток креативності, жіноче лідерство в ІКТ, вікторини, конкурси та круті подарунки для найбільш активних учасниць.
До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, яким цікаво дізнатися більше про навчання та побудову кар'єри в ІКТ.
Серед організацій та компаній-учасниць: МОН (TBC), Міністерство цифрової трансформації України (Дія.Цифрова освіта), ІМЗО, EU4Digital Project: promoting women in tech (TBC), Women Go Tech, Jooble, DOU.ua, Wix Engineering, Snap Inc., Intellias, SoftServe, Ciklum, Luxoft, ELEKS, Itera, Uklon (Driver team), Prozorro.Продажі, ІТ-Інтегратор, Metinvest Digital, DataOcean, Cherkasy IT Cluster.
Реєстрація для учасниць відкрита до 21 квітня 2021 року, 17:00: https://bit.ly/3rSrxEw
Телефон:
Детальна інформація: Юлія Шкуліпа, stem@csr-ukraine.org
Дата та час події:
00:00
15