"Голоси Донбасу": проєкт для молоді Донецької і Луганської областей

Мріяти, озвучувати свої ідеї та потреби та діяти активно — це гасло, яке ми обрали для себе у 2021 році. І хочемо, щоб саме ти долучився до втілення мрій разом з нами.

Осередок громадянського суспільства «Друкарня» запускає «Голоси Донбасу» — проєкт для молоді Донецької і Луганської областей, направлений на те, аби голос молоді наших регіонів був почутий на місцевий, національній і міжнародній арені.
Якщо тобі 18-30 років, ти — активна молода людина, що мешкає на Донеччині чи Луганщині і змінює світ навколо себе та хоче зробити ще більше, тоді ми шукаємо саме тебе! На тебе чекають нові круті знайомства з молоддю регіону та всієї України, обмін досвідом, нові знання у сфері захисту довкілля, проєктного менедженту і локального активізму. Прокачаєш свої навички лідерства та комунікації, отримаєш купу нових інсайтів і перспектив для розвитку.
Долучайся і нехай про тебе почує весь світ!
Реєструйся за цим посиланням: https://forms.gle/78TiHvCDFxhufDjz8
Дедлайн для реєстрації: 22 березня
*Проєкт передбачає кілька етапів відбору і знайомство та завершиться дводенним воркшопом, де зберуться усі учасники і запрошені спікери. Воркшоп відбудеться у місті Слов'янськ наприкінці квітня цього року (23-26.04).
Організатори покривають усі витрати на проїзд, проживання, харчування та роздаткові матеріали.*
Проєкт «Голоси Донбасу» реалізується осередком громадянського суспільства «Друкарня» за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak AID та Харківського осередку Фонду імені Конрада Аденауера Konrad Adenauer-Stiftung.
Телефон:
Джерело: https://www.facebook.com/events/450951389557715/
36