Потенціал для співпраці ОГС та місцевої влади у Донецькій області

01 лютого 2021 року о 13:30 у м. Краматорськ, вул. Марата 1, Антикризовий медіа-центр відбудеться круглий стіл на тему «Потенціал для співпраці ОГС та місцевої влади у Донецькій області» за підсумками дослідження Місцевого індексу прав людини у сфері «Безпека в громаді»

Під час заходу громадські активісти разом із представниками місцевої влади, громадських об’єднань та ЗМІ обговорять подальші кроки спільної діяльності на основі результатів досліджень у сфері «Безпека в громаді», проведених у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Королівства Нідерландів.
Упродовж 2020 року ініціативні мешканці досліджували ситуацію у різних сферах життя своїх громад із використанням інструментарію Місцевого індексу прав людини. Це дослідження, зокрема, дозволяє побачити реальну картину сильних та слабких сторін, що стосується безпеки мешканців підконтрольних уряду України територій Донецької області. Кожен звіт містить конкретні рекомендації із вдосконалення ситуації у громаді, де проводилося дослідження.
Спікери заходу:
— Максим Петров — експерт проєкту з адвокації, модератор круглого столу;
— Наталія Єсіна — експертка проєкту, виконавча директорка Північної правозахисної групи (Суми);
— Тарас Щербатюк — експерт проєкту, керівник Черкаської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини;
— Євген Полтенко — керівник проєкту, виконавчий директор ГС «Мережа правого розвитку»;
— Олексій Кормілецький — координатор проєкту в Донецькій області;
Представники органів місцевого самоврядування громад, в яких проводилось дослідження;
Монітори громад: Олександр Кадієвський (Краматорськ), Марина Куприкова (Слов’янськ), Ванда Вєровська (Маріуполь).
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, доступ на захід ОБОВ’ЯЗКОВО за попередньою реєстрацією: communications@ldn.org.ua
Телефон:
https://www.facebook.com/events/166562968238388/?acontext=%7B%22source%22%3A%2229%22%2C%22ref_notif_type%22%3A%22event_calendar_create%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&notif_id=1611241412437583&notif_t=event_calendar_create&ref=notif
Дата та час події:
14:30
10