Анонс. Онлайн-конференція "Толерантність та протидія насильству на Луганщині"

Запрошуємо Вас для участі в онлайн-конференції «Толерантність та протидія насильству на Луганщині”, яка відбудеться 18грудня о 11.00.

Питання конференції: 1. Стан роботи з протидії насильству Луганщині у 2020 році. 2. Заходи з протидії домашнього насильства. 3. Робота з молоддю щодо виховання толерантності та профілактики насильства. 4. Правова просвіта та робота громадськості в цьому напрямку. 5. Плани на 2021 рік.

До участі в конференції запрошуються журналісти та представники громадських організацій, що працюють у сфері громадської безпеки.

Конференція відбудеться на платформі ZOOM “Медіапростір-онлайн” з подальшою трансляцією на каналі Youtube та розсилкою для роботи журналістів.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися на онлайн-платформі “Медіапростір-онлайн”. Якщо Ви брали участь в роботі онлайн-платформи, Ви отримаєте посилання без реєстрації.

https://docs.google.com/forms/d/1niMmLjSdr1j8OiMXTWk-12xTFf6WzcvAViAbMnfqgkc

Захід відбуватиметься в партнерстві з платформою “СІТІ-ХАБ” в межах проекту “СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади”, що підтримується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Телефон:
+380509629086
10