Конкурс пропозицій для ГО щодо посилення потенціалу органів юстиції та правоохоронних органів

ООН Жінки в рамках проекту «Підтримка ЄС на сході України: відновлення, розбудова миру та управління», який фінансується Європейським Союзом, оголосила Конкурс пропозицій для громадських організацій щодо посилення потенціалу органів юстиції та правоохоронних органів щодо ефективного впровадження законодавства про домашнє насильство та підвищення рівня правової обізнаності жертв. Дедлайн — 30 грудня 2020 року.

Завдання проєкту спрямовані на:

— підвищення рівня правової обізнаності потерпілих від домашнього насильства та жінок, яким загрожує ризик у цільових громадах Донецької та Луганської областей;

— підвищення рівня обізнаності щодо ефективно застосування законодавства про домашнє насильство правоохоронними органами в цільових громадах Донецької та Луганської областей;

— покращення координації з ефективного застосування законодавства про домашнє насильство органами юстиції та правоохоронними органами (поліцейських, прокурорів, суддів, адвокатів та осіб, що надають правову допомогу) в цільових громад Донецької та Луганської областей;

— розробку керівних принципів для юристів щодо забезпечення обмежувальних / захисних приписів проти винних осіб у скоєнні домашнього насильства відповідно до міжнародних та національних стандартів.

Цільові громади проєкту: 10 громад в Донецькій області (Велика Новосілка, Добропілля, Дружківка, Курахове, Красногорівка (Мар’їнка), Хлібодарівка, Торецьк, Очеретине, Соледар, Званівка) та 10 громад в Луганській області (Біловодськ, Новоайдар, Попасна, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Щастя, Широкий, Станиця Луганська, Золоте).

Надіслані пропозиції повинні відповідати вимогам, визначеним у Технічному завданні https://auth-hq.unwomen.org/en/about-us/programme-implementation/2020/11/unw-eca-ukr-cfp-2020-06 .

Бюджетний діапазон цієї пропозиції повинен становити 200 000 доларів США –210 000 доларів США (Бюджет на 2021 діяльність: до 120 000 доларів США; Бюджет на 2022 діяльність: до 90 000 доларів США)

Пропозиції можна подавати до UN WOMEN за адресою: ukraine.general@unwomen.org, не пізніше 23:00 30 грудня 2020 року.

Контактна особа з боку ООН Жінки – Лілія Попович, Email: liliia.popovych@unwomen.org, Telephone: +380 50 027 55 63.

25