Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти»

Усі хочуть почуватися у безпеці. Кожен із нас може щось для цього зробити. Лише об’єднавшись, у нас все вийде.

Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) — це онлайн-хакатон для тих, хто не чекає на зміни, а творить їх.
Небайдужі проактивні громадяни з усієї країни — представники зовсім різних сфер — об’єднають свій досвід і знання, щоб разом шукати рішення, які сприятимуть побудові більш «розумних», сильних, безпечних і згуртованих спільнот.
 Для кого хакатон:
Для небайдужих професіоналів, чий мозок сповнений ідей: розробників, дизайнерів, представників громад, управлінців, активістів та ентузіастів громадянського суспільства, надавачів послуг із безпеки, підприємців і маркетологів.
 Напрями для командної роботи учасників:
 цифрова безпека та цифрова грамотність;
 інклюзивні послуги з безпеки для кожного;
 координація діяльності між різними надавачами послуг із безпеки та громадами;
 реагування на кризи та можливості раннього попередження/сповіщення (як об’єднати громадян, представників влади та надавачів послуг із безпеки на місцевому рівні в разі надзвичайної ситуації або загрози);
 громадська безпека на основі фактичних даних (як використовувати дані з відкритого доступу для спільного блага).
 Як долучитися:

зареєструватися на подію самостійно або з вже готовою командою; вибрати напрям, в якому пропонуватиметься рішення;
вибрати формат участі: онлайн/офлайн; взяти участь у хакатоні і за 48 годин презентувати ідеї.

Три найкращі проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (сума гранту може коливатися від $3 000 до $30 000 залежно від ідеї та географії проєкту), підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів. Окрема номінація буде присуджена найкращому інклюзивному рішенню у сфері громадської безпеки: орієнтованому на людей з інвалідністю, осіб літнього віку та інші вразливі групи.
Коли? 30 жовтня — 1 листопада

 Умови участі: онлайн та офлайн, безкоштовно

Реєстрація: http://hackforlocals.org/
19