​Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу «Права людинияк найбільша людська цінність. Важливий крок до соціальної єдності»

Запрошуємо представників та представниць освіти, громадських організацій, місцевої влади та місцевого самоврядування взяти участь в онлайн-тренінгу «Права людини як найбільша людська цінність. Важливий крок до соціальної єдності», що відбудеться 11-14 серпня 2020 року.

Метою тренінгу єсприянняформуванню негативного ставлення до будь-яких проявів дискримінації в суспільстві через популяризацію цінностей прав людини. Тренінг має на меті сприяти формуванню культури прав людини через розуміння цінностей прав людини, а також сформувати знання та навички застосування підходу, заснованого на дотриманні прав людини для людського розвитку, зокрема на місцевому рівні. Крім цього, тренінг надасть необхідні знання для роботи онлайн.

Навчання передбачає очне онлайн-спілкування в додатку «Zoom» та самостійну роботу учасників і учасниць з професійним онлайн-фасилітуванням всіх процесів. Тривалість очного тренінгу кожного дня – по 3 години, з 12:00 до 15:00. Загалом – 12 робочих годин та час на виконання самостійної роботи.

Задля того, щоб взяти участь в тренінзі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/5rib3iaDwNKfqE9p8 до 4 серпня 2020 року. Учасники та учасниці, що будуть запрошені на захід, отримають всю організаційну інформацію та посилання на конференцію в «Zoom»електронною поштою.

Тренінг відбуватиметься в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зображення

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Дата та час події:
13:23
56