​ПРООН запрошує освітян обговорити стратегію розвитку STEM-освіти Донецької області

Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошують освітян, експертів та зацікавлених громадян долучитися до обговорення стратегії розвитку STEM-освіти Донецької області. Обговорення відбудеться у онлайн-форматі на платформі Zoom 6 липня 2020 року о 15:00-16:30. Під час зустрічі експерти презентують «Проєкт розвитку STEM-освіти в Донецькій області» та окреслять перші кроки з його реалізації. Після презентації документ буде доступний онлайн для громадського обговорення протягом двох тижнів.

Для участі у презентації необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/B7okuDxh8HHXsXGz7. Реєстрація учасників завершиться 5 липня о 20:00. Учасники отримають посилання на Zoom-конференцію на електронну пошту 6 липня до 10:00.

Документ розроблений задля розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) у Донецькій області, сприянню підготовці дітей та молоді до наукової та науково-технічної діяльності відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки шляхом створення STEM-лабораторій, які сформують інноваційне освітнє середовище та забезпечать формування технологічної грамотності учнівської молоді, навичок вирішення проблем та роботи в команді, сприятимуть соціальній згуртованості у регіоні.

Розроблення та громадське обговорення «Проєкту розвитку STEM-освіти в Донецькій області» відбувається за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Дата та час події:
15:00
22