Запрошуємо на форум громадянського суспільства в віртуальному просторі «Сингулярність Ідентичності»

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» спільно з проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) оголошує про початок унікального формат івенту — «Перший в світі форум громадянського суспільства в віртуальному просторі „Сингулярність Ідентичності“.


Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» є ідейником цього форуму і для нас велика честь стати частиною глобальною програмою розвитку громадянського суспільства на сході України. Разом з проєктом DG East ми будемо активно інформувати вас на своїх сторінках цього тижня про всі загальні аспекти форуму, розкривати потроху суть концепції та готуватися до наступного тижня, коли будуть розсекречені спікери та всі головні програмні «фішечки форуму».

▪️ 2000 учасників зі східної, південної та окремих регіонів України
▪ повністю змодельований унікальний віртуальний ігровий простір із 3D локаціями, сценами та стендами
▪ можливість перебувати в ігровому просторі під 3D аватаром та переміщуватися ним по території форуму
▪️ понад 130 спікерів та лекторів
▪️8 напрямків та їхніх кураторів
▪️ партнерські зони громадських організацій
▪️ підбірка унікального контенту під кожен з напрямків в закритій мережі телеграм каналів

Якщо ви підприємець чи громадський активіст, управлінець чи освітянин, державний службовець чи просто небайдужий громадянин, переймаєтеся темами ідентичності, розвитку нашої країни та розбудови сходу — скоріше переходьте за посиланням та реєструйтеся:


https://forms.gle/s1HKRkuw3fbTx5Jc9

Участь безкоштовна. Перші 2000 учасників та учасниць, які пройдуть відбір, візьмуть участь у події. Долучайтеся, і давайте змінювати наше середовище та нашу державу разом. Позначайте календарі та зустрінемось онлайн 13-14 червня!
Дата та час події:
00:00
25