Презентація проекту “Медіапростір-онлайн”

Запрошуємо на презентацію проекту Створення дискусійного інтернет-майданчику для журналістів та громадських активістів Луганської області «Медіапростір-онлайн» на базі платформи ZOOM", що відбудеться 14 травня о 14.00.

В рамках проекту буде проведено конференції для журналістів та редакторів ЗМІ, громадських активістів Луганської області. Подробиці під час презентації проекту.

Для участі у презентації проекту зареєструйтесь за посиланням — https://docs.google.com/forms/d/1niMmLjSdr1j8OiMXTWk-12xTFf6WzcvAViAbMnfqgkc/

Проект реалізується за програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Телефон:
+380509629086
22