​Увага! Можливості для молоді!

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, спільно з Управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради, «Маріупольською Спілкою Молоді», «Фондом розвитку Маріуполя», Центром «Розвиток КСВ» та громадською організацією «Рада жінок Донеччини», реалізується спеціальна освітня програма Skills Lab 2020 за напрямками «Шлях до успіху» та «Самозайнятість».

Цільова аудиторія програм – молоді люди віком від 15 до 24 років. Метою програми «Шлях до успіху» є розвиток да вдосконалення навичок, що затребувані на сучасному ринку праці. Програма «Самозайнятість» спрямована на розвиток та вдосконалення компетенцій, які необхідні для створення успішної власної справи.

Протягом навчання за програмою «Шлях до успіху», учасники та учасниці дізнаються, як знайти роботу своєї мрії, скласти взірцеве резюме, що потрібно знати для успішної співбесіди, як раціонально планувати робочий час, щоб досягти успіху та що таке критичне мислення і чому це важливо.

В межах програми «Самозайнятість» учасники отримають знання з особливостей розроби та створення власного бізнесу, розглянуть правові та фінансові питання підприємницької діяльності, дізнаються, як написати бізнес-план: від ідеї до реалізації, для чого потрібна маркетингова стратегія та як її скласти.

До участі запрошується молодь з Донецької, Запорізької, Луганської областей та інших населених пунктів вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська и Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

Заняття будуть проходити в онлайн-режимі.
Посилання на реєстрацію у програмі Skills Lab 2020 за напрямками «Шлях до успіху» https://cutt.ly/QtyZz0R та «Самозайнятість» https://cutt.ly/AtyZq20

Телефон:
Посилання на реєстрацію у програмі Skills Lab 2020 за напрямками «Шлях до успіху» https://cutt.ly/QtyZz0R та «Самозайнятість» https://cutt.ly/AtyZq20
Дата та час події:
00:00
13