"Я вражений", - Євген Бондаренко про тренінг у Рубіжному

"Я вражений", - Євген Бондаренко про тренінг у Рубіжному 0

Ми продовжуємо проведення тренінгів з активізації молоді. 8 лютого у Рубіжному пройшов тренінг на тему «Побач потенціал власного міста». Тренер — Євген Бондаренко, голова ГО “Школа Медіа Патріотів”, м. Київ.

Картування міста, аналіз викликів та можливостей, Бостонська матриця, розподілення ролей в місті — та це тільки частина питань, які розглядали учасники тренінгу впродовж дня.

Виявилося, що молодь сповнена енергією та ідеями для покращення життя в нашому місті!

«Я був вражений ідеями учасників, які вони формували після того, як ходили містом і досліджували його простори. Найбільше мені сподобалося те, що я побачив тенденцію, коли люди готові більше говорити не про проблеми, а навпаки — бачити цей виклик, бачити в ньому перспективи та можливість, і вже почати дискутувати про те, як можна впливати. Також одним із важливих інструментів навчання ми обрали те, що ми можемо говорити про якісь великі досягнення, але варто починати з малих кроків. І протягом всього дня ми працювали над тими малими кроками, якими ми вже можемо почати змінювати простір м. Рубіжне», — зазначив тренер.

Звертаємо вашу увагу, що 29 лютого Артем Мосійчук проведе тренінг «Розвиток ораторського мистецтва та самопрезентації». У ході тренінгу буде розглядатися тема ораторського мистецтва. Учасники спробують розвивати креативне мислення за допомогою вправ. Встигни зареєструватися: https://goo-gl.su/l2Pr59m9

Цікаво?! Наступний тренінг у «Громадському домі» вже незабаром, тож слідкуйте за оновленнями!

Захід реалізується у рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»
#східможливостей #DIM #hromadskydim #rubizhne
#активнамолодь

23