Кінопоказ документального фільму про першу жінку-мера Іспанії Аде Колау

11 лютого 2020 року о 18.00 у Сєвєродонецькому міському палаці культури,

за адресою проспект Хіміків, 28,

відбудеться кінопоказ документального фільму про

першу жінку-мера Іспанії Аде Колау.

Вхід вільний.

Ґендерна рівність та рівна участь чоловіків і жінок у політичному житті є однією з основ сучасного демократичного управління державою та громадою. Проте на практиці, жінкам буває важко повною мірою скористатися правом на політичну участь. Проблеми, з якими стикається жінка у процесі реалізації свого права участі розкриває документальний фільм іспанського режисера Пау Фауза «Аду у мери» (Alcaldessa).

Фільм розказує про активістку Аду Колау – першу жінку-мера в Іспанії. Стрічка демонструє історію Колау протягом одного року, починаючи з періоду її громадського активізму проти масових виселень в Барселоні до дня, коли вона зайняла крісло очільниці міста.

«Ми маємо більше влади, ніж вони дозволяють нам думати. Ми доводимо, що можемо досягти того, що здавалося неможливим», – говорить Ада Колау, головна героїня документального фільму «Аду у мери».

Захід організовано ООН Жінки в Україні у рамках кампанії з підвищення обізнаності про ґендерно-обумовлене насильство та ґендерні стереотипи у постраждалих від конфлікту східних регіонах України у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA і ФАО. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

--
З побажаннями гарного дня,
Кризовий медіа центр "Сіверський Донець"

Телефон:
+38 (050) 146-49-06 ; +38 (067) 900-21-01
Дата та час події:
19:00
25