Тренінг на тему: «Робота з медіа для громадських активістів»

Мета: надання громадським активістам інформації щодо роботи з медіа у сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ, медіапросування, формування образу організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання медіаплану.

Запрошуються до участі: представники організацій громадянського суспільства (ОГС), що є членами Робочих груп з питань безпеки та соціальної згуртованості UNRPP, лідерам ОГС – членам консультаційних рад з питань соціальної єдності UNRPP, представниками громадських та молодіжних рухів, що працюють в громадах біля «лінії зіткнення».

Організатори:

  • Програма ООН із відновлення та розбудови миру
  • ГО «Медіапростір Україна»

«Медіакомунікації для громадських активістів» організовано та проводиться в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Тренери:

  • Тетяна Вергун, голова ГО «Медіапростір Україна», тренерка
  • Андрій Мітяєв, розробник та адміністратор вебплатформи «Громадськість Луганщини і Донеччини», тренер

Експерти, спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру:

  • Ганна Борова
  • Максим Кицюк

Програма проведення:

Програма проведення:

11:00-11:30 Відкриття. Привітання учасників. Знайомство, визначення правил тренінгу та інформаційних потреб учасників. Види медіа.
11.30-12:00 Правила вибору теми в залежності від формату медіа. Гра “Заголовки”. Підготовка прес-релізу. Практична вправа: “Напиши про свій захід”.
12:00-12:15 Перерва на каву
12:15-13:30 Знайомство з роботою вебплатформи “Громадськість Луганщини і Донеччини”, надання навичок роботи з нею. Сайтhttp://dialog-ua.org/, що дозволяє працювати з конфліктами.
13:30-14:15 Обідня перерва
14:15-15:10 Робота в соціальних мережах. Правила публікацій та взаємодії з користувачами.
15:10-17:00 Медіаплан організації. Медійні кампанії. Підбиття підсумків.

Місце проведення:

ГрінЛаб: http://ndo.lg.ua/places/250-dialohova-platforma-multykhab-greenlab.html

Кількість місць обмежена, для реєстрації прохання написати про своє бажання відвідати тренінг та контакти (ПІЮ, посада, моб тел) на почтову адресу:

anna.borovaya@undp.org . Якщо Ви отримаєте у відповідь запрошення, то вважатиметься Ви зареєстровані на тренінг та можете його відвідати. 

Телефон:
Для реєстрації прохання написати про своє бажання відвідати тренінг та контакти (ПІБ, посада, моб тел) на почтову адресу: anna.borovaya@undp.org
Дата та час події:
11:25
30