Кремінянам презентують Паспорт комунального майна міста

21 листопада 2019 року у місті Кремінна відбудеться пресконференція: «Презентація паспорту комунального майна міста Кремінна та рекомендацій за результатами громадського моніторингу у сфері управління комунальним майном».

Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

До участі у пресконференції запрошені представники Кремінської міської ради та Кремінської РДА, представники комунальних підприємств міста, Громадські ради при Кремінській міській раді та Кремінській РДА, представники громадських та благодійних організацій міста, місцеві та регіональні ЗМІ.

Під час заходу проєктна менеджерка Ольга Агафонова представить розроблений командою проєкту «Паспорт комунальних підприємств та комунального майна міста Кремінна Луганської області» та рекомендації за результатами громадського моніторингу у сфері управління комунальним майном, учасники зможуть обговорили виявлені проблеми у сфері управління комунальним майном.

Місце проведення: Конференц зала (м. Кремінна Луганської області, проспект Дружби, 13)

Час проведення: 21 листопада 2019 року о 15.00

Вхід вільний.

Для контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктна менеджерка, +380 99 034 2022.


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Телефон:
0637425850
Дата та час події:
16:00
11