У Рубіжному розпочинається проєкт "Активна молодь: рушій змін у громаді"

Молоді та ініціативні, для вас чудова новина — громадська організація «Громадський дім» розпочинає проєкт «Активна молодь: рушій змін у громаді».

Платформа ініціатив «Громадський Дім» надає можливість молоді Рубіжного збиратися разом та обговорювати свої ідеї, отримувати неформальну освіту чи спілкуватися з цікавими людьми, які досягли певних успіхів у культурі, бізнесі чи навіть державотворенні у затишному, теплому приміщенні, що знаходиться за адресою: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 61.

Ми пропонуємо вам об’єднатися для того, щоб змінити власне місто. Для цього будемо проводити тренінги, спрямовані на підвищення спроможності займатися громадським активізмом, створювати та розвивати молодіжну політику у місті Рубіжне.

Інші заходи направлені на забезпечення та урізноманітнення дозвілля. Також на платформі діють курси: «Подорож по технікам живопису» та «Збережи природу». Дуже цікавими для вас стануть зустрічі у форматі «живої бібліотеки», куди ми запрошуємо цікавих людей нашого регіону, представників департаментів та управлінь обласної державної адміністрації, місцевих депутатів та бізнесменів.

Залюбки розглянемо ваші пропозиції та будемо раді працювати на користь нашого міста разом!

Ми працюємо:
ВТ — ЧТ 12:00 до 20:00
ПТ 13:00 до 21:00
СУБ 10:00 до 18:00

Наша адреса: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 61
З нами можна зв'язатися за телефоном: 050 834 22 95.

21