У Кремінній обговорять результати громадського моніторингу комунального майна

31 жовтня 2019 року у місті Кремінна відбудеться Круглий стіл: «Обговорення результатів громадського моніторингу комунального майна міста Кремінна».

Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

До участі у круглому столі запрошені представники Кремінської міської ради, Кремінської районної ради та Кремінської РДА, представники комунальних підприємств міста, Громадські ради при Кремінській міській раді та Кремінській РДА, представники громадських та благодійних організацій міста, місцеві та регіональні ЗМІ.

Під час круглого столу керівник та місцевий експерт проєкту представлять результати громадського моніторингу та рекомендації до Кремінської міської ради, Кремінської районної ради, Кремінської РДА та комунальних підприємств міста. Також відбудеться обговорення представлених результатів та рекомендацій з представниками органів місцевого самоврядування, місцевої влади та громадськості міста.

Місце проведення: Конференц зала (м. Кремінна Луганської області, проспект Дружби, 13)

Час проведення: 31 жовтня 2019 року о 15.00

Вхід вільний.

Для контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктна менеджерка, +380 99 034 2022.


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Телефон:
+380 99 034 2022
Ціна:
0 грн.
Дата та час події:
16:00
39