Презентація результатів аналізу передвиборчих програм топ-10 політичних партій, які змагаються за мі

Команда ГО “Центр UA” запрошує на презентацію результатів аналізу та онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм топ-10 політичних партій, які змагаються за місця у парламенті.

Презентація відбудеться у вівторок, 9 липня, о 18:00, в конференц-залі Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу (пр-т Гвардійський 30/1).

Градусів до спеки надворі додають дострокові парламентські вибори. В умовах, коли все горить і час обмежений, чимало речей партії роблять поспіхом, зокрема це стосується і підготовки передвиборчих програм. Адже куди більш вирішальним для них є бій за виборців. Водночас останні через брак часу та ресурсу приймають рішення емоційно та поверхнево, не вникаючи в суть.

Аби результати виборів не стали крижаним душем після такої спеки, команда ГО “Центр UA” зробила домашню роботу українців напередодні парламентських виборів, зокрема проаналізувала програмні позиції топ-10 партій (згідно з чотирма загальнонаціональними соціологічними опитуваннями) у тих сферах політики, які належать до компетенції парламенту.

Під час презентації саме ви вперше зможете протестувати онлайн-платформу “Вибори 2019. За яку партію голосувати?”, яку розробила наша команда у партнерстві з Українською правдою. Завдяки цьому інструменту порівняєте у простій та доступній формі ключове з програм політичних партій, а також пройдете тест, який покаже, пропозиції яких трьох партій співпадають з вашими очікуваннями.

До участі у презентації запрошуємо представників політичних партій, керівників штабів, представників влади, бізнесу і громадських організацій, зацікавлених у виборчому процесі, а також активісти.

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном +380956386971 чи на e-mail leonid.sitchenko@gmail.com.

Телефон:
+380956386971
Дата та час події:
18:00
13