​ДО УВАГИ АКТИВНИХ ЛЮДЕЙ міста СЄВЄРОДОНЕЦЬК

6 лютого 2019 р в 15.00 в залі засідань міської ради ( м.Сєвєродонецьк бул. Дружби народів, 32а перший під’їзд, 3 поверх) відбудеться засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Сєвєродонецької громади.
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості є діалоговою платформою, яка створюється громадою для вирішення власних проблем та розвитку у обраних громадою напрямках за підтримки Програми розвитку ООН.
До участі в засіданнях робочої групи запрошуються представники громади, поліції, місцевих органів самоврядування, освіти, міжнародних організацій, діалог яких дає можливість об'єднати зусилля в напрямках, які є найбільш доцільними та актуальними та залучити всі можливі ресурси (місцеві бюджети, кошти міжнародних донорів та місцевого відповідального бізнесу). У кожного присутнього на засіданні робочій групи є можливість підняти будь-яке питання щодо розвитку громади, за власною ініціативою залучити до роботи тих людей, яких вважаєте за доцільне. Успішність роботи робочої групи визначається лише активністю її членів.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ
Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Сєвєродонецької громади
06.02.2019
1. Підведення попередніх підсумків з профілювання громади
2. Визначення перспектив та планування діяльності робочої групи у 2019 р.
3. Обговорення проектних ідей, що плануються до участі в грантових конкурсах ПРООН у 2019 р

Телефон:
З організаційний питань можна звертатись до Віри Володимирівни Попсуй.
Дата та час події:
16:00
15